راه‌اندازی یک شیرینی فروشی و یا قنادی، می‌تواند شروع یک کسب و کار با ارزش و موفق باشد. اما مثل آغاز هر کسب و کار دیگری چالش‌های مخصوص به خود را دارد. یکی از جنبه‌های مهم برای موفق بودن در قنادی، تازگی و سالم بودن محصولات است و به همان اندازه که خوشمزگی و طعم محصولات مهم است، نحوه نمایش شیرینی‌ها و نان‌ها در ویترین و یخچال‌ شیرینی فروشی بسیار حائز اهمیت است.

یخچال‌های قنادی و شیرینی

یخچال‌های قنادی یکی از اصلی‌ترین و ضروری‌ترین تجهیزات فروشگاهی برای هر قنادی یا شیرینی فروشی محسوب می‌شوند. در این صنعت، ظاهر می‌تواند به اندازه سلیقه و تمیزی مهم باشد و یخچال شیرینی به عنوان ویترین مغازه، تا حد زیادی منعکس‌کننده نظم و تمیزی محصولات و کارکنان فروشگاه است و این مورد، تاثیر زیادی در فروش و سود شما خواهد داشت.

کیک، شیرینی و انواع نان‌های فانتزی خشک، یکی از محبوب‌ترین و پرمصرف‌ترین خوراکی‌ها در ایران وتمامی کشورها هستند که از طرفداران زیادی برخوردارند. یک قنادی برای شروع کار خود در وهله اول به ویترین و یخچال نیاز دارد. هنگام خرید یخچال‌ قنادی فاکتورهای مختلفی وجود دارند که باید آن‌ها را در نظر گرفت، در زیر انها را بررسی میکنیم:

نوع نان و شیرینی (تر یا خشک)

از ویترین‌ برای نگه‌داری شیرینی‌های خشک مثل کلوچه، نان‌ها و در اصل شیرینی‌هایی که نیاز به یخچال ندارند استفاده می‌شود. هم‌چنین برای نگه‌داری شیرینی‌ها و کیک‌های تر که نیاز به دمای مناسب و ایده‌آلی دارند، از یخچال‌ که دارای موتور و تنظیم‌کننده دما هستند، استفاده می شود.

تعداد طبقات و قفسه‌ها

یکی دیگر از المان‌های مهم، تعداد قفسه‌ها و طبقه‌های موجود در یخچال است. یکی دیگر از راه‌های کسب سود بیشتر، تنوع بخشیدن به چیدمان محصولات است. که هر چه تعداد طبقات بیشتر باشد، می‌توان محصولات متنوع‌تری تولید کرد و در قفسه یخچال‌ها و در اختیار مشتریان قرار داد.

ابعاد و اندازه

ابعاد و اندازه یخچال است. شما می‌توانید با توجه به متراژ فروشگاه خود، یخچال و ویترینی متناسب با فروشگاه خریداری کنید.

جا به جایی

این یخچال‌های صنعتی علاوه‌بر ظاهر ساده و شیشه‌ای خود، قابلیت جابه‌جایی نیز دارند. برای نظافت و جابه‌جایی آسان، در زیر آن‌ها پایه‌های چرخ‌‌داری طراحی شده است که کار را برای شما راحت کرده‌اند. این چرخ‌ها بعد از جابه‌جایی از یخچال باز می‌شوند و در محل مورد نظر یخچال ثابت و نصب می‌شود.

قیمت

قیمت یخچال شیرینی به عوامل مختلفی وابسته است. این عوامل نوع برند، نوع کمپرسور و قدرت موتور، ظرفیت و ابعاد یخچال، مصرف انرژی و موارد بسیار دیگری را شامل می‌شود که شما به راحتی می‌توانید با تماس با انجماد سیستم از قیمت‌ها اطلاع پبدا کرده تا مناسب‌ترین محصول را برای قنادی یا شیرینی فروشی خود خریداری کنید.

چه یخچالی را انتخاب کنیم؟

  • ویترین شیرینی : از ویترین‌های قنادی برای نگه‌داری شیرینی‌های خشک مثل کلوچه، نان‌ و در اصل شیرینی‌هایی که نیاز به یخچال ندارند استفاده می‌شود. ویترین نان و شیرینی گندم از محصولات انجماد سیستم است.

  • یخچال شیرینی: برای نگه‌داری شیرینی‌ها و کیک‌های تر که نیاز به دمای مناسب و ایده‌آلی دارند استفاده می شوند. این یخچال‌ها دارای موتور و تنظیم‌کننده دما هستند. یخچال شیرینی گاتا از محصولات انجماد سیستم است.

ویترین نان و شیرینی گندم
یخچال شیرینی گاتا
مشاهده همه محصولات انجماد سیستم
خدمات پس از فروش انجماد
دانلود کاتالوگ محصولات
پست های مرتبط
نظرات