به طور کلی، یخچال گوشت در بسیاری از جاها ضروری است. شما می توانید بر اساس نیاز خود آنچه را که می خواهید انتخاب کنید. اگر به دنبال یک یخچال صنعتی برای نگه داری گوشت در رستوران، مغازه یا قصابی خود هستید. یخچال فریزر گوشت برای نگهداری مقدار زیادی مواد غذایی همچون لاشه گوشت، مرغ و دیگر فراورده های گوشتی مانند سوسیس، کالباس و … ایده آل هستند. شما می توانید از یخچال درب شیشه ای ایستاده و همچنین یخچال ویترینی در رستوران یا فروشگاه خود استفاده کنید.

فریزر و یخچال قصابی چیست؟

یخچال گوشت که به آن یخچال قصابی هم گفته می شود یکی از مهمترین تجهیزات فروشگاهی و برودتی حیاتی در فروشگاه ها، آشپزخانه ها و قصابی ها برای نگهداری گوشت خام یا پخته است. یخچال های گوشت به‌طور خاص طراحی شده‌اند تا مواد غذایی را در محدوده دمایی بسیار کمی نگه دارند تا احتمال رشد باکتری‌ها را کاهش دهند. یخچال‌ گوشت قصابی معمولاً بصورت عمودی یا ایستاده موجود هستند و عمدتاً در قصابی ها و آشپزخانه‌ها استفاده می‌شوند. شرکت انجماد سیستم دارای طیف وسیعی از یخچال های فروشگاهی برای نگهداری گوشت، مرغ و ماهی تازه با کیفیت بالا است. که آنها را در انواع خوابیده، ویترینی و ایستاده باریک گرفته تا مدل‌های دو درب و سه درب با ظرفیت بزرگ متناسب با نیاز های ذخیره سازی شما طراحی و تولید می کنند. اگر برای نگه داری و عرضه گوشت در مقیاس بزرگ به یخچال های متعدد نیاز دارید، میتوانید یک اتاق سرد یا سردخانه صنعتی برای ذخیره سازی گوشت با ظرفیت بالا سفارش دهید.

یخچال فریزر گوشت چیست؟

یخچال پارس یکی از محصولات شرکت انجماد سیستم که خصوصاً برای نگهداری مواد گوشتی تازه شما در دمای مناسب (1- تا 10+ درجه سانتیگراد) طراحی شده و ایده‌آل برای قصابی‌ها و رستوران‌های بزرگ است. یخچال های گوشت شرکت انجماد دارای درب های شیشه ای مگنتی با مکانیزم لولای فنردار با قاب آلومینیومی باشند. دمای نگهداری مواد و اقلام غذایی در داخل یخچال گوشت فروشگاهی می تواند بین 1- تا 10+ می باشد. یخچال فریزر قصابی انجماد در رنگ های مختلف قابل سفارش مشتری می باشد. بدنه اصلی یخچال از ورق های گالوانیزه و استیل مرغوب ساخته شده و عایق بدنه از مواد پلی یورتان  ساخته شده است. دارای ترموستات دیجیتالی با قابلیت برنامه ریزی و روشنایی از نوع اس . ام . دی میباشد.

چه یخچالی را انتخاب کنیم؟

  • اگر به دنبال یخچال برای نگه داری انواع گوشت و لاشه گوشت برای قصابی، رستوران و کشتارگاه هستید میتوانید از یخچال پارس که یکی از انواع یخچال ایستاده درب دار شیشه ای می باشد استفاده کنید.

  • اگر به دنبال یخچال مرغ هستید میتوانید از محصولات انجماد سیستم که مخصوص نگهداری مرغ طراحی و تولید شده مانند یخچال درنا استفاده کنید.

  • اگر به دنیال یخچال ماهی برای نگهداری ماهی و فرآورده های دریایی تازه هستید میتوانید از گروه یخچال فریزر خوابیده شرکت انجماد مانند یخچال گنو و هامون استفاده کنید.

  • اگر به دنبال یک یخچال برای نگه داری فراورده های گوشتی مانند سوسیس و کالباس هستید میتوانید از یخچال پرده هوا یا بدون درب هم استفاده کنید.

یخچال پارس
یخچال درنا
یخچال هامون
یخچال گنو
یخچال زاگرس پلاس
فریزر زاگرس
یخچال زاگرس پلاس سه طرف شیشه
فریزر زاگرس سه طرف شیشه
یخچال فریزر البرز
فریزر زاگرس سه طرف شیشه
یخچال رامند
یخچال اورین
یخچال سهند
یخچال سبلان
مشاهده همه محصولات انجماد سیستم
خدمات پس از فروش انجماد
دانلود کاتالوگ محصولات
پست های مرتبط
نظرات