بایگانی دسته‌ی: دسته بندی نشده

حضور توانمند و با شکوه صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی از تاریخ ۱۴ الی ۱۸دی ماه ١٣٩٨در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در سالن ۳۸ برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت انجماد سیستم غرب تهران با حضور فعال خود آخرین تولیدات جدید را به نمایش گذاشته و با استقبال بی سابقه ای از سوی بازدید کنندگان مواجه شد. جناب آقای دکتر رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه از غرفه این شرکت بازدید کردند و  تفاهم نامه همکاری بین شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با شرکت انجماد سیستم منعقد شد.

IMG 0375 - حضور توانمند و با شکوه صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی از تاریخ ۱۴ الی ۱۸دی ماه ١٣٩٨در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در سالن ۳۸ برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت انجماد سیستم غرب تهران با حضور فعال خود آخرین تولیدات جدید را به نمایش گذاشته و با استقبال بی سابقه ای از سوی بازدید کنندگان مواجه شد. جناب آقای دکتر رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه از غرفه این شرکت بازدید کردند و  تفاهم نامه همکاری بین شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با شرکت انجماد سیستم منعقد شد.

برگزاری کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی(تولید-انبار-خدمات پس از فروش)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. در تاریخ 1398/4/19کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی برای سرپرستان تولید – انبار وخدمات پس از فروش شرکت انجماد سیستم غرب تهران در محل واحد آموزش برگزار گردید و کارشناسان بهداشت و ایمنی در خصوص جلوگیری از حوادث و سوانح کارگاهی مطالب مفید و کاربردی ارائه نمودند.

WhatsApp Image 2019 07 10 at 14.46.51 1024x768 - برگزاری کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی(تولید-انبار-خدمات پس از فروش)................................................................................................................................................................................................................... در تاریخ 1398/4/19کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی برای سرپرستان تولید - انبار وخدمات پس از فروش شرکت انجماد سیستم غرب تهران در محل واحد آموزش برگزار گردید و کارشناسان بهداشت و ایمنی در خصوص جلوگیری از حوادث و سوانح کارگاهی مطالب مفید و کاربردی ارائه نمودند.

   برگزاری کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی(تولید-انبار-خدمات پس از فروش)