بایگانی دسته‌ی: اخبار

برگزاری دوره آموزشی یک روزه برای کارشناسان فروشگاه های زنجیره ای وین مارکت

برگزاری دوره آموزشی یک روزه برای کارشناسان فروشگاه های زنجیره ای وین مارکت در روز شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۲یک دوره آموزش یک روزه جهت کارشناسان و مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای وین مارکت در محل واحد آموزش شرکت انجماد سیستم غرب تهران برگزار شد. در طی این دوره آموزشی اصول کارکرد سیستم های تراکمی تبخیری، آشنایی […]

حضور توانمند و با شکوه صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی از تاریخ ۱۴ الی ۱۸دی ماه ١٣٩٨در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در سالن ۳۸ برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت انجماد سیستم غرب تهران با حضور فعال خود آخرین تولیدات جدید را به نمایش گذاشته و با استقبال بی سابقه ای از سوی بازدید کنندگان مواجه شد. جناب آقای دکتر رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه از غرفه این شرکت بازدید کردند و  تفاهم نامه همکاری بین شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با شرکت انجماد سیستم منعقد شد.

برگزاری دوره آموزش مبانی تبرید و اصول نگهداری انواع یخچال های صنعتی و سردخانه ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… در راستای ادامه آموزش مستمر کارکنان و مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای از تاریخ ۱۳۹۸/۹/۲۵ لغایت ۱۳۹۸/۱۰/۴ دوره آموزش مبانی تبرید و اصول نگهداری یخجال های صنعتی جهت مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای هایپر می به صورت تئوری و کارگاه عملی در شرکت انجماد سیستم غرب تهران برگزار شد و در پایان از شرکت کنندگان در این دوره آزمون به عمل آمد .

دوره آموزش مرور بر نکاتی پیرامون نصب و نگهداری یخچال های صنعتی ویژه مدیران سازمان و شعبه های تهران و شهرستان فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… دوره آموزش نگهداری یخچال های صنعتی به منظور افزایش عمر مفید و جلوگیری از توقف ناگهانی سیستم های سرد کننده مورخ ۹۸/۸/۱۲ به مدت یک ساعت و نیم در محل واحد آموزش فروشگاه های زنجیره ای هایپر می برگزار شد.

برگزاری دوره ایمنی و پیشگیری از حوادث (ویژه سرپرستها) ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۹ دوره آموزشی ، ایمنی و پیشگیری از حوادث در محل واحد آموزش شرکت انجماد سیستم غرب تهران با حضور سرپرست واحد های تولیدی و انبار به منظور جلوگیری از حوادث کارگاهی که منجر به آسیب دیدگی پرسنل جدیدالاستخدام میشود برگزار شد .

 

برگزاری کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی(تولید-انبار-خدمات پس از فروش)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۹کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی برای سرپرستان تولید – انبار وخدمات پس از فروش شرکت انجماد سیستم غرب تهران در محل واحد آموزش برگزار گردید و کارشناسان بهداشت و ایمنی در خصوص جلوگیری از حوادث و سوانح کارگاهی مطالب مفید و کاربردی ارائه نمودند.

   برگزاری کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی(تولید-انبار-خدمات پس از فروش)  

برگزاری دوره آموزشی مبانی تبرید برای مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای هایپر استار از تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱ لغایت ۱۳۹۸/۳/۸ دوره آموزشی مبانی تبرید و مروری بر نکاتی پیرامون نصب و نگهداری انواع یخچال های صنعتی برای مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای به مدت ۱۸ ساعت در واحد آموزش شرکت انجماد سیستم غرب تهران برگزار شد و در تاریخ ۱۳/۳/۱۳۹۸ از شرکت کنندگان در دوره آزمون پایان دوره به عمل آمد.

آزمون تعیین سطح مهارت برای پرسنل واحد کنترل کیفیت

در راستای ادامه مستمر آموزش پرسنل واحد کنترل کیفیت و با عنایت به دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای محصولات تولیدی شرکت انجماد سیستم غرب تهران ضرورت دارد که با توجه به نقش یکایک پرسنل این واحد در روند نظارت بر تولید و ساخت محصولات با کیفیت این افراد سطح دانش فنی و مهارت خود […]