برگزاری دوره آموزشی ایمنی و پیش گیری از حوادث (ویژه استخدامی های مرداد ۹۸)……………………………………………………………………………………………………………………………………… برگزاری دوره ایمنی و پیش گیری از حوادث

برگزاری دوره ایمنی و پیشگیری از حوادث (ویژه سرپرستها) ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۹ دوره آموزشی ، ایمنی و پیشگیری از حوادث در محل واحد آموزش شرکت انجماد سیستم غرب تهران با حضور سرپرست واحد های تولیدی و انبار به منظور جلوگیری از حوادث کارگاهی که منجر به آسیب دیدگی پرسنل جدیدالاستخدام میشود برگزار شد .

برگزاری کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی(تولید-انبار-خدمات پس از فروش)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۹کلاس پیشگیری از سوانح و حوادث کارگاهی برای سرپرستان تولید – انبار وخدمات پس از فروش شرکت انجماد سیستم غرب تهران در محل واحد آموزش برگزار گردید و کارشناسان بهداشت و ایمنی در خصوص جلوگیری از حوادث و سوانح کارگاهی مطالب مفید و کاربردی ارائه نمودند.

همکاری سازمان حفاظت محیط زیست(دفترحفاظت لایه اوزون) با شرکت انجماد سیستم در خصوص پروژه جایگزینی مبرد R-290با مبردهای HCFCوHFC در تولید یخچال های صنعتی ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. کارگاه آموزشی با همکاری کارشناسان سازمان همکاریهای بین المللی (GIZ) در تاریخ های ۱۳۹۸/۴/۸ و ۱۳۹۸/۴/۹ در محل کارخانه انجماد سیستم غرب تهران برگزار گردید که در این کارگاه کارشناسان واحد مهندسی و واحد تولید و کنترل کیفیت شرکت انجماد سیستم حضور داشتند و روش های کار و موارد ایمنی توسط کارشناسان (GIZ)آقایان مهندس سعادت فر و ایگور کرویزت به افراد حاظر در کارگاه آموزش داده شد .

برگزاری دوره آموزشی مبانی تبرید برای مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای هایپر استار از تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱ لغایت ۱۳۹۸/۳/۸ دوره آموزشی مبانی تبرید و مروری بر نکاتی پیرامون نصب و نگهداری انواع یخچال های صنعتی برای مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای به مدت ۱۸ ساعت در واحد آموزش شرکت انجماد سیستم غرب تهران برگزار شد و در تاریخ ۱۳/۳/۱۳۹۸ از شرکت کنندگان در دوره آزمون پایان دوره به عمل آمد.

اولین دوره ممیزی مراقبتی نوبت اول سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 – 2015 سیستم پیگیری شکایات مشتریان ISO10002 – 2014 در تاریخ ۲۲اردیبهشت ۹۸ از طریق شرکت TÜV InterCert Iran با موفقیت برگزار گردید.” بهبود مقوله ای پایان ناپذیر است، پس بکوشیم تا پایان نپذیریم و ماندگار بمانیم”

برگزاری کارگاه یک روزه روانشناسی با موضوع مهارت های ارتباطی توسط دکتر بهزاد دارابی

آزمون تعیین سطح مهارت برای پرسنل واحد کنترل کیفیت

در راستای پیگیری مستمر آموزش پرسنل تولید و با هماهنگی به عمل آمده با مدیریت محترم تولید شرکت انجماد سیستم غرب تهران ، از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷لغایت ۱۳۹۷/۱۲/۸ دوره آموزشی مبانی تبرید برای پرسنل واحدهای مونتاژ و ساخت یخچال و همچنین پرسنل واحد برنامه ریزی برگزار شد و در پایان دوره در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ از شرکت کنندگان در دوره آزمون به عمل آمد.

نوآوری و خلاقیت متخصصین صنعت تبرید ایران( تجهیز هایپراستار ) پروژه ایران مال

برگزاری دوره آموزش مبانی تبرید برای پرسنل تابلوسازی به مدت ۱۲ساعت از تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲۸لغایت ۱۳۹۷/۱۰/۱۹در محل واحد آموزش شرکت انجماد سیستم غرب تهران برای پرسنل واحد تابلو سازی برگزار شد و در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۶آزمون پایان دوره از شرکت کنندگان به عمل آمد.

حضور توانمند و با شکوه صنایع برودتی انجماد سیستم غرب تهران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی

موفقیت شرکت انجماد سیستم در دریافت نشان استاندارد ملی ایران

( برگزاری کلاس آموزش مبانی تبرید و اصول نگهداری یخچال های صنعتی برای مسئولین فنی فروشگاه های زنجیره ای رفاه ) از تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۸ تا پایان روز ۱۳۹۷/۹/۱

سبد خرید این آیتم حذف شد. برگشت
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.